Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківська відзначає 35-ліття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цього року Івано-Франківська міська стоматологічна поліклініка, розташована на вул. Незалежності, відзначає 35 років із часу заснування. Цей заклад обслуговує понад 100 000 населення, адже протягом лише одного дня до працівників поліклініки звертаються за медичною допомогою понад 250 як франківців, так і гостей міста.

   

  Міська стоматологічна поліклініка є лікувально-профілактичним закладом, діяльність якого спрямована на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення і лікування хворих із захворюваннями щелепно-лицевої ділянки, надає стоматологічну допомогу населенню м. Івано-Франківська, с. Крихівці, с. Хриплин.

   

  Особливість міської стоматологічної поліклініки і в тому, що саме тут працює єдиний в області цілодобовий черговий кабінет. Він призначений для надання невідкладної стоматологічної медичної допомоги, адже в основному пацієнти звертаються сюди з гострим больовим симптомом. Цілодобовий черговий кабінет працює без перерви і без вихідних.

   

  У поліклініці працює 195 працівників, з них 74 – висококваліфіковані лікарі. Поліклініка тісно співпрацює з викладачами Івано-Франківського державного медичного університету, тут надаються консультативні послуги професорсько-викладацького складу. 

  На базі поліклініки постійно впроваджуються нові технології, працівники є учасниками різноманітних навчальних та наукових Всеукраїнських та світових програм.

   

  У поліклініці діє госпрозрахункове терапевтичне стоматологічне відділення, в якому впроваджуються новітні технології лікування, профілактики і реставрації зубів, усі найсучасніші методики, які існують в стоматології на сьогодні, впроваджено виготовлення естетичних зубних протезів за новітніми технологіями.

   

  35 років діяльності – це солідна дата для медичного закладу. І можна сміливо говорити: колектив міської стоматологічної поліклініки щоденно працює над тим, щоб запровадити нові технології та допомогти кожному пацієнту.

  (Visited 69 times, 1 visits today)
 • 180x150