Бійці 5-го батальйону отримали допомогу від іспанської діаспори

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-франківські журналісти передали бійцям 5-го батальйону гуманітарну допомогу, яка надійшла від української діаспори з іспанської Малаги.

  Українці перерахували гроші, на які військовим закупили кілька пар тактичних рукавиць, гідратори та спортивні годинники з підсвіткою, які необхідні військовим на блокпостах.

  Одному з бійців журналісти привезли мобільний телефон. Коли журналісти приїхали до хлопців вперше, один з воїнів розповів, що його телефон не працює, через те, що під час висадки на блокпост йшов сильний дощ і в телефоні пошкодився динамік, пише ГК.

  Військовим, які перебувають на блокпостах, дуже необхідні: маскувальні сітки, наколінники, налокітники, бензин до генератора або сонячні батареї, щоб зарядити телефони і рації.

  Збором допомоги хлопцям займаються івано-франківські журналісти, які особисто доставлятимуть допомогу до хлопців особисто, адже речі, які передають через військкомат, часто не доходять до адресатів. Про потреби хлопців можна дізнатись за телефоном 0668724251 та 0665087732.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150