Франківчанка Вікторія Лабач вразила всіх на «МастерШеф»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Талановитій дівчині з м. Городенки (Івано-Франківщина) Вікторії Лабач вдалось пройти усі попередні етапи відбору до кулінарного реаліті-шоу «МастерШеф – 4 сезон» на телеканалі СТБ. Нагадаємо, що раніше Вікторія брала участь у конкурсі «Міс VERSAL 2012», де потрапила до фіналу.

  Здивувати всіх на проекті, і навіть Ектора Хіменеса-Браво –головного суддю шоу, дівчина змогла завдяки своєму унікальному ремеслу – choco-art (виконання портретів шоколадом). Вікторія представила вимогливому шеф-кухареві торт із його зображенням!

  Для своїх робіт майстриня використовує тільки високоякісний шоколад. «Так-так, – каже Вікторія, – за допомогою шоколаду можна виконати портрет по фотографії або ескізу» Дівчина вважає, що такий шоколадний портрет, написаний за незвичайною технологією, нікого не залишить байдужим.

  І вона не помилилась! Шоколадна творчість стала для неї перепусткою до продовження боротьби за звання кращого кулінара. «Я поєднала шоколад з творчістю, а тепер – поєднаю шоколадну творчість з кулінарією».

  Versal

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150