З юридичної точки зору притягнути людину до відповідальності, яка не взяла повістку і не підписалася про її отримання, важко – франківський комісар про повістки у дверях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Бажано, щоби повістки, які розносять під час часткової мобілізації, були вручені особисто в руки призовнику і під його особистий підпис, а не залишалися, наприклад, в дверях.

  Про це сказав підполковник Ігор Сорокопуд, військовий комісар Івано-Франківського міського комісаріату.

  «Буває таке, що призовник у той час, коли розносять повістки, знаходиться на роботі чи у батьків, чи на відпочинку. Його немає день-два-три, то ж люди, які розносять повістки не будуть чекати під дверима увесь цей час. Тому вони і залишають повістку у дверях. Тут все залежить від свідомості людини, яку призивають. Вона може взяти повістку і прийти з нею, а може сказати: не брав, не бачив, не чув», — каже Ігор Сорокопуд.

  Окрім того, він відзначає, що все ж працівники, які розносять повістки, повторно навідуються до тих помешкань, де залишали повістки у дверях, тобто тримають цей процес під контролем.

  «З юридичної точки зору притягнути людину до відповідальності, яка не взяла повістку і не підписалася про її отримання, важко. Тому тут все залежить від свідомості і совісті людини, яку призивають», — каже Ігор Сорокопуд.

  Galka

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150