Десять винаходів для міцного і здорового сну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Страждаєте безсонням? Можливо, ви просто не змогли вибрати собі потрібну технологію, що дозволяє боротися з цією напастю

  Останнім часом з’явилася величезна кількість винаходів для міцного і здорового сну. Ось лише 10 найбільш незвичайних і ефективних з них:

  EnergyPod – крісло для сну на роботі

   Дослідження показують, що найбільш ефективно офісні співробітники працюють, якщо під час обідньої перерви вони мають можливість не тільки поїсти, а й трохи поспати – хоча б десять-двадцять хвилин. Після цієї короткої сієсти вони знову повні сил і робочої енергії.

   Для цих цілей і створено крісло з назвою EnergyPod. Це практично закритий від зовнішнього світу простір, куди можна прилягти і поспати деякий час. Максимум через двадцять хвилин крісло почне вібрувати, даючи вам знати, що пора повертатися до роботи.

  GoSleep – крісла-готелі в аеропорту Абу-Дабі

  Ще одним кріслом спеціально для сну є пристрій GoSleep, створене для установки в залах очікування великих аеропортів. Адже транзитним пасажирам часто доводиться проводити там багато годин під час стикування рейсів. Так чому б не дати їм можливість спокійно поспати у відносному комфорті?

  GoSleep – це практично повноцінний готель, розрахований на одну людину. У ньому є не тільки зручне крісло для сну, але також телевізор, бездротовий доступ до мережі Інтернет та навіс, яким можна накрити себе для повної ізоляції від зовнішнього світу. Перші десять таких крісел-готелів з’явилися навесні 2013 року в аеропорту Абу-Дабі.

  Ostrich PIllow – подушка для сну в будь-якому місці

  Прихильникам поліфазного сну напевно сподобається подушка Ostrich PIllow, що дозволяє засинати в будь-якому місці і за будь-яких зовнішніх умовах всякий раз, коли у людини з’являється кілька десятків хвилин вільного часу.

  Ostrich PIllow перекладається як "подушка-страус". І назва це не випадково! Адже вона являє собою незвичайну трикотажну кишеню, куди можна сховати голову і руки, щоб лягти і заснути. Подушка робить навіть найтвердішу поверхню м’якою, а також захищає сплячу людину від зовнішніх джерел світла та звуку.

  Sense – електронний страж сну

  Sense – це пристрій, який зробить все для того, щоб ваш сон був максимально тривалим і глибоким. Кулястий девайс необхідно встановити на тумбочку поруч з ліжком і дати йому можливість підключитися за допомогою мережі інтернет до інших гаджетів вашого "розумного" будинку.

  Спочатку Sense відстежуватиме різні фази вашого сну і співвідносити їх зі всілякими зовнішніми умовами – рівнем освітлення, вологістю і температурою повітря, а також деякими іншими факторами. Девайс може сам контролювати і коригувати ці параметри, а може і скидати всю потрібну інформацію на смартфон, щоб ви перед наступної ночі вжили заходів для свого хорошого сну.

  Vertical Bed – вертикальне ліжко для сну на вулиці

  Бувають, люди настільки втомлюються за день на роботі, що готові лягти спати прямо на вулиці – сил дійти до будинку зовсім не залишається. Для таких роботяг і призначений набір з назвою Vertical Bed, що дозволяє подрімати кілька хвилин практично в будь-якому місці, навіть під відкритим небом посеред галасливого міста.

  У набір Vertical Bed входить спеціальний каркас, який можна вставити в будь дірки в дорожньому покритті, наприклад, в каналізаційні люки, зливостоки та решітки вентиляції. Також там є повністю світлонепроникні окуляри, навушники і кілька ременів, щоб прикріпити людину до цієї конструкції.

  Hivox Dreamate – браслет для сну, заснований на принципах китайської медицини

  Нivox Dreamate – це спеціальний браслет, який допоможе вам легко і просто заснути, не страждаючи від безсоння і тривожних думок. Справа в тому, що цей пристрій використовує принципи традиційної китайської медицини, а саме, акупунктуру.

  Китайці вважають, що на зап’ясті людини знаходиться так званий "золотий трикутник" – три точки, стимуляція який дозволяє позбутися стресу, тривог і напруженості. І якщо ввечері надіти на руку браслет Hivox Dreamate, то вже через п’ятнадцять-двадцять хвилин ви настільки розслабитеся, що легко поринете в міцний сон відразу ж при торканні головою до подушки.

  NeuroOn – маска для вивчення фаз сну

  NeuroOn – це ще один пристрій, який вивчатиме фази вашого сну, щоб зробити його максимально ефективним для наповнення організму сил. Багато людей практикують поліфазний сон – тобто сон, розбитий на кілька коротких частин протягом доби. А NeuroOn дозволить підійти до цього з наукової точки зору.

  Маска NeuroOn за допомогою трьох датчиків зчитує електричні сигнали головного мозку людини. Вона визначає періоди швидких і повільних фаз сну для того, щоб допомогти вам максимально ефективно використовувати свій час. Прихильники подібних експериментів заявляють, що здоровій людині достатньо всього 2 години в день для того, щоб повністю відновити організм. Але треба цей сон розбити на кілька коротких підходів довжиною у двадцять-тридцять хвилин.

  Tranquil Moments Advanced Sleep Sounds – саундтрек для хорошого сну

  Є люди, які найкраще засинають з навушниками у вухах, слухаючи улюблену музику, відгороджуючись нею від інших звуків світу. Але далеко не кожен може навчитися такому. Куди краще засипається під тихі, заспокійливі звукові коливання. Особливо, якщо вони правильно підібрані фахівцями в галузі сну.

  Tranquil Moments Advanced Sleep Sounds – це пристрій, який створить саундтрек для вашого сну. Його потрібно поставити на тумбочці біля ліжка, і девайс протягом ночі буде відтворювати спеціальний набір звуків, які впливають на мозкову активність людини.

  Це не розслаблююча музика або шум прибою, а особливі звукові коливання, що дозволяють людині розслабитися і заспокоїтися.

  Remee – маска для усвідомлених сновидінь

  Багато людей хоч раз в житті намагалися практикувати усвідомлені сновидіння, але у переважної більшості нічого не вийшло. Адже найскладніше в цьому процесі – усвідомити під час сну, що ти в даний момент спиш, а тому можна експериментувати з сюжетом і фантазіями.

  Remee – це перше в світі пристрій, що допомагає поринути у прекрасний світ усвідомлених сновидінь. Це маска для сну, яка може визначати, коли ви занурюєтеся в глибокий сон. В цей момент вона починає світитися зсередини спеціальними світлодіодами, даючи вам сигнал, що ви спите.

  Творці Remee стверджують, що ця технологія, дійсно, працює. А навчитися користуватися такою маскою абсолютно не важко – достатньо лише кілька разів заснути з нею на очах.

  Re-Timer – окуляри для боротьби з безсонням

  Однією з приватних причин безсоння є порушення біологічного ритму організму, до якого приводять перевтоми, аврали, ненормований робочий день і багато інших чинників. Але недавно з’явився пристрій з назвою Re-Timer, що дозволяє боротися з цією проблемою.

  Re-Timer – це окуляри, які дозволять вам самим контролювати свій біологічний ритм. Ця технологія заснована на кількості світла, що потрапляє в очі людини за допомогою даного пристрою. Змусивши їх інтенсивно світитися, володар очок Re-Timer може змусити організм навіть вночі думати, ніби це розпал робочого дня.

  Бажаючи ж втомити організм до вечора, потрібно включити окуляри Re-Timer на повну потужність з самого ранку. В результаті фізична активність людини стає залежна від нього самого, а не від зовнішніх умов, погоди і пори року.

  ДС

  (Visited 183 times, 1 visits today)
 • 180x150