Михайло Смушак: Якби не братки, які з’явилися на демонтажі й погрожували фізичною розправою, то майданчик розібрали б повністю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Директор Департаменту комунального господарства Михайло Смушак прокоментував ситуацію, що склалася з демонтажем літніх майданчиків та порадив не вірити в офіційність працевлаштування на них.

  "Ох ці недолугі комунальники! Як вони могли? – Завдали збитків чесним бізнесменам, які мають всі дозвільні документи та ще й працівники офіційно працевлаштовані. Уявляєте, офіційно працевлаштовані (це як досягнення). А хтось бачив ті документи? – Ні, бо їх не існує", – зазначив директор Департаменту.

  Також він повідомив, що саме завдяки тому, що комунальні служби почали демонтаж, власники швиденько прибігли у виконком писати заяву на узаконення і навіть погодились оплатити подвійну вартість.

  Й додав, що якби не братки, які з’явилися на демонтажі й погрожували фізичною розправою, то майданчик розібрали б повністю.

  "Міліція на численні дзвінки так і не приїхала щоб виконати свій обов’язок і забезпечити роботу. І ще, щодо двох інших майданчиків: на Незалежності 35 власники самостійно його демонтували. А на майданчик біля "Піцци плюс" власники отримали дозвіл. Таким чином, зганьбившись сьогодні на демонтажі, комунальники забезпечили узаконення двох майданчиків і знесення третього. Завтра продовжимо ганьбитись", – підсумував Михайло Смушак.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150