«Івано-Франківський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав новий автомобіль швидкої допомоги

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Без сумніву, медична галузь сьогодні потребує модернізації і переоснащення.

  Зокрема, нові транспортні засоби конче необхідні для пунктів швидкої допомоги. Адже це так важливо мати надійні «швидкі», щоби вчасно добратися до хворого і надати йому першу медичну допомогу. Проте переважна більшість з них давно вичерпали свій технічний ресурс.

  У липні для пункту швидкої допомоги комунального закладу «Івано-Франківський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», що базується на території Солотвинської лікарні, за кошти державного бюджету придбано автомобіль швидкої допомоги марки «ГАЗ-32213».

  Він укомплектований відповідним медичним обладнанням – дефібрилятором з монітором, відсмоктувачем, надувними шинами, комірцями Шанца, тонометром, кисневим балоном, ношами, пульсоксиметром, щитами дитячими.

  Нове авто плюс професійні чинники медичного персоналу допоможуть перемогти не одну недугу, повернути здоров’я мешканцям гірських сіл, яких обслуговує районна лікарня.

  Днями автомобіль швидкої допомоги в присутності працівників пункту швидкої допомоги та медперсоналу райлікарні освятив священик о. Дмитро Фуфалько, який також благословив на злагоджену роботу людей, котрі будуть працювати на новій «швидкій».

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150