На Прикарпатті найнижчий рівень злочинності в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Восьмого серпня під головуванням прокурора області Ігора Настасяка відбулась колегія, на якій підсумували роботу органів прокуратури Івано-Франківської області за перше півріччя 2014 року та визначили основні завдання на наступний період.

  У вступному слові Ігор Настасяк зазначив, що поряд з позитивними напрацюваннями у роботі, окремі напрями потребують посиленої уваги прокурорів. Загалом, впродовж перших шести місяців 2014 року за прокурорського реагування відшкодовано 8, 2 мільйона гривень заборгованої заробітної плати, захищено права 344 дітей, на їх користь відшкодовано 859 тисяч гривень, посилено захист інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин.

  Зокрема, розпочато 28 кримінальних проваджень, у яких площа незаконно відведених земельних ділянок становить більше 40 гектарів. Здійснюючи представницькі повноваження, прокурорами підготовлено позовів на 91,4 мільйона гривень, на виконання судових рішень стягнуто 71 мільйон гривень, у тому числі 17,6 мільйона до бюджету. Спостерігається покращення криміногенної ситуації, кількість облікованих кримінальних правопорушень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась майже вдвічі. Рівень злочинності є найнижчим серед регіонів. Майже удвічі збільшилась кількість виявлених кримінальних корупційних правопорушень, активізовано роботу слідчих прокуратури області.

  Як повідомила прес-служба прокуратури області, на сьогодні додаткової уваги прокурорів потребує захист конституційних прав громадян з тимчасово окупованої території півострова Крим та зон проведення АТО, котрі перебувають на Прикарпатті. Враховуючи регіональні особливості регіону, захист інтересів держави у сфері охорони, відтворення та раціонального використання лісових ресурсів визначені колегією прокуратури області як пріоритетний напрям діяльності.

  АП

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150