Що заважає “швидкій” в Івано-Франківську дістатися до хворих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 15 серпня, на спільній зустрічі керівника обласного ДАІ з громадськими діячами області говорили про те, що доїзд карети швидкої допомоги до пацієнтів ускладнений через затори на дорогах й поведінку недобросовісних водіїв.

  Як зауважив на зустрічі заступник головного лікаря міської швидкої допомоги Орест Завадський, у п’ятницю, з 16 до 18 години, центральними вулицями міста до пункту виклику добратися практично неможливо. Через завантаженість доріг автомобілями, доводиться їхати об’їзними автошляхами. Така ж ситуація і вранці – з 9 до 10 години. «Центральна частина міста, вулиці Сахарова, Галицька, виїзд із 2-ї підстанції часто заблоковані. Ми губимо багато часу на те, щоб доїхати до пацієнта, – коментує Завадський.

  Ситуація ускладнюється й тим, що дехто з водіїв, порушуючи правила дорожнього руху, не поступається дорогою кареті швидкої з увімкненим світловим й звуковим сигналом. Щоб навести лад на дорогах й допомогти у вирішенні складної ситуації керівник обласного ДАІ Валерій Некипілий обіцяв надати супровід у час пік, до того ж, прослідкувати за виконанням ПДР учасниками руху.

  ГК

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150