На Прикарпатті зареєстровано 1500 біженців, з них 500 дітей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В приміщенні Кризового центру Управління ДСНС в області відбулося чергове засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

  Розпочинаючи засідання, заступник начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Володимир Пачків зазначив, що на території області перебувають 1497 осіб, з них 536 дітей, повідомляють в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.

  Психологами Управління ДСНС в області здійснюються психологічні консультування та супровід щодо покращення психологічної адаптації вимушених переселенців до умов у соціумі та знищення негативних психо-емоційних станів, також проведені відповідні тренінги в готелі "Бандерштадт", загалом рятувальники роблять усе можливе, щоб тимчасові переселенці відчували себе захищеними, адже багато з них вирішили зробити Прикарпаття своєю другою домівкою.

  Також Володимир Васильович підкреслив, що на сьогодні в області є 72 вільних об’єкти, в яких можна поселити 51 особу для тимчасового проживання.

  Перший заступник керівника регіонального штабу Леся Аронець повідомила, що на цей час найголовніші проблеми для тимчасових переселенців – це оформлення у шкільні заклади, адже з понад п’яти сотень дітей – 284 шкільного віку, а також відсутність теплого осіннього одягу. Тож вона закликала представників громадських організацій та фондів посприяти формуванню шкільних комплектів для учнів – від ранців до зошитів та ручок та збирання теплого одягу для переселенців.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150