Голова галицької районної ради і райдержадміністрації облилися крижаною водою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Флеш-моб з обливання холодною водою докотився до Галича. Голова райдержадміністрації Володимир Чуйко та голова районної ради Петро Стрембіцький прийняли виклик від своїх колег з Рожнятова. «Холодний душ» керівники району приймали біля Княжої криниці у с.Крилос, після чого переказали кошти на рахунок громадської організації «Галич. «Майдан»» для потреб українського війська.

  У свою чергу, Володимир Чуйко передав естафету в обливанні – Жанні Басовській, керуючій Галицьким відділенням АТ Ощадбанк, Петру Курляку, міському голові м.Бурштина, Василю Малетичу – керуючому Галицьким відділенням №1 «Приватбанку” та голові Жидачівської райдержадміністрації Мирону Кузишину.

  Петро Стрембіцький запросив для участі в акції депутатів районної ради Дмитра Горчака та Володимира Костишина, голову Коломийської районної ради Богдана Болюка.

  Правила благодійного флеш-мобу Ice Bucket Challenge прості. Отримавши виклик, маєш облитися крижаною водою та пожертвувати гроші на потреби армії. Після цього естафета передається далі – трьом друзям, яких учасник флеш-мобу обирає на власний розсуд. Ті, своєю чергою, продовжують геометричну прогресію учасників акції.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150