Тисминецька РДА виділила 66 тисяч гривень для допомоги сім’ям учасників АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тисминецька РДА виділила кошти на допомогу членам сімей військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення АТО, повідомили Стику у прес-службі  Тисминецької РДА. Таке рішення прийнято на засіданні Ради оборони району, що відбулося 22 серпня 2014 року під керівництвом голови РДА Миколи Зелінського.

  Перші виплати одноразової матеріальної допомоги сім’ям та членам родин учасників АТО голова районної державної адміністрації Микола Зелінський здійснив 09 вересня 2014 року. Він побував у селах Колодіївка, Довге, Ганусівка, Побережжя та селищі Єзупіль, поспілкувався із бійцями 5-го батальйону територіальної оборони, членами сімей та родичами учасників АТО, запропонував допомогу у вирішенні проблемних питань.

  «Незважаючи на непросту фінансово-економічну ситуацію, ми не можемо залишити сім’ї військовослужбовців, які захищають країну від ворога, без підтримки та допомоги. Ми прийняли рішення надавати допомогу адресно, а вже кожна сім’я сама вирішуватиме, на що першочергово використовувати ці кошти», – каже Зелінський.

  Загалом по 1000 гривень із районного бюджету отримають 66 осіб. Кошти керівництво району планує видати адресатам протягом кількох найближчих днів.

  Разом з тим, рішенням Ради оборони району передбачено придбання для військовослужбовців 5-го батальйону територіальної оборони за кошти районної Цільової програми фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення по 50 комплектів польових камуфльованих костюмів та утепленої чоловічої трикотажної білизни, 100 пар теплих шкарпеток.

  Це не перша фінансова допомога, виділена із районного бюджету. До цього сім’ї учасників АТО вже отримали по 1000 гривень. Крім того, по 3000 виділено для лікування важкопоранених Романа Сметани та Василя Герули. 10000 гривень виділено на поховання загиблого у зоні проведення АТО Володимира Данилюка.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150