В Івано-Франківській облдержадміністрації підсумували проведення оздоровчої кампанії 2014 року

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У залі засідань облдержадміністрації відбулася нарада за підсумками проведення оздоровчої кампанії 2014 року.

  Участь у заході взяв заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович, який наголосив на розумінні важливості питання оздоровлення дітей: "Ми чудово розуміємо, що зараз всі зусилля акумулюються для протистояння агресії Росії. Але проблема на Сході завершиться, і нам потрібно, аби представники підростаючого покоління входили в доросле життя фізично і психологічно здоровими молодими людьми. Разом з ними зможемо побудувати сильну європейську Україну"

  За словами начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислава Микитюка, кількісні показники оздоровлення є досить високими: "У загальному відпочинком та оздоровленням ми забезпечили 80 тисяч 158 дітей, що становить 54,6% від загальної кількості дітей шкільного віку Прикарпаття, – розповів Ростислав Микитюк. – Загальна сума витрат, включаючи залучені кошти благодійників, становила 22 мільйони 419 тисяч гривень, що більш ніж на 2 мільйони перевищило минулорічний показник".

  Присутні на засіданні обговорили ряд проблемних та процедурних питань, які потрібно вирішити до наступного сезону. Також представники обласної влади звернулися до керівництва у районах та директорів дитячих таборів з проханням активізувати співпрацю.

  «У зв`язку з тимчасовою окупацією Криму та проблемною ситуацією на Сході держави Україна втратила велику кількість об`єктів інфраструктури, в тому числі, й для відпочинку та оздоровлення дітей. Щоб мати можливість забезпечити відпочинком та оздоровленням якнайбільшу кількість дітей, потрібно відновлювати і будувати нові об`єкти. Кожен район повинен підготувати проекти щодо даного питання, щоб ми могли його вирішити», – підсумував Сергій Адамович.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150