Полковника Росії судять за ремонт ноутбука в українців (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Антиукраїнська істерія в Росії набирає обертів. За що судили російського полковника з українським прізвищем? І як впливають політичні переконання на того, кого правоохоронці вважають хуліганом.

  Полковника на прізвище Зайченко засудили до двох років умовно за те, що ноутбук його відремонтували українці. З документа, який назвали вироком, випливає, нібито в комп’ютері цього військового виявився секретний наказ міністра оборони і розпорядження уряду. Всі вони якось пов’язані з регулюванням систем радіолокаційної боротьби.

  А сам полковник був допущений до інформації із спеціальним грифом. Зайченко займав пост начальника профільного відомства. Відразу після інциденту військового чиновника заарештували.

  А засудили в підсумку за, цитата: "Умисне розголошення охоронюваних державою відомостей". Найближчі чотири роки в держорганах засуджений полковник працевлаштуватися не зможе. – Про подальшу долю тих, хто взялися налагодити комп’ютер, невідомо нічого. Де зараз знаходяться громадяни України – і чи дійсно вони громадяни України абсолютно не ясно.

  Зате прізвище полковника – Зайченко – цілком підходить для якоїсь антиукраїнської кампанії. Втім тільки лише цим хвиля кримінальних справ з українським присмаком не обмежується. Депутат міських законодавчих зборів Петербурга Мілонов, той що і день і ніч, бореться за, як йому здається, традиційні цінності – теж знайшов привід оскандалитися. "Ми проти, щоб послідовники недобитих СМЕРШем фашистів у формі марширували по майдану, по Хрещатику ", – сказав депутат законодавчих зборів Петербурга Віталій Мілонов.

  Тільки на цей раз справа зайшла куди далі, ніж просто агітація на території сусідньої країни. Повідомляється, що продавця футболок з емблемою українського повстанського руху і символіки батальйону МВС "Азов" – його люди спробували розстріляти з травматичної зброї. Все це відбулося в Петербурзі.

  Чоловікові призначили зустріч ні де-небудь, а на проспекті Народного Ополчення. Мабуть символічний ряд скандальний політик підбирав особисто. Під час так званої контрольної закупівлі по продавцеві відкрили вогонь, той, в свою чергу, почав відстрілюватися з пістолета марки "Гроза". Відомо, що у нього був дозвіл на носіння зброї. – Але кримінальну справу в підсумку завели на потерпілого. Нападники – тепер вважаються постраждалими. А людині, яку втягнули в провокацію, пред’явили хуліганство. Йому тепер термін – до двох років.

  Подробиці-ТБ

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150