Рішення міськвиконкому “Про тарифи на проїзд…” буде змінено

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 вересня, відбулися чергові відкриті громадські слухання. На обговорення громадськості виносився проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.06.14 р. №243 «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

  Презентував проект рішення Ігор Сенчук, заступник директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Незважаючи на словосполучення «Про тарифи на проїзд» у назві проекту, питання зміни вартості проїзду у міських маршрутках не піднімалось.

  Пропоновані зміни стосуються тих пунктів, де йдеться про обладнання приладами GPS-моніторингу та двома відеореєстраторами (одним – із фіксацією на салон, другий – із фіксацією руху по дорозі). Також обговорювалося встановлення компостерів у автобусах та питання можливого забезпечення туалетами водіїв на міських автобусних маршрутах.

  Нагадаємо, згідно із рішенням виконкому міської ради №243, Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку зобов’язав перевізників обладнати автобуси технічними пристроями до 1 вересня 2014 року. Зважаючи на те, що у підписаних договорах немає такого пункту, підприємці відмовились виконувати зобов’язання.

  Отже, за результатами громадських слухань, технічне оснащення з’явиться в автобусах лише після підписання нових договорів, компостери встановлювати поки що не будуть, а туалетами для водіїв на кінцевих зупинках служитимуть вбиральні закладів громадського харчування.

  ГК

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150