В Івано-Франківську створять стіну пам’яті Небесної сотні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завтра о 14 годині в приміщенні міської ради відбудеться конкурс на кращий проект для створення стіни пам’яті Небесної сотні.

  «Департамент архітектури міського виконавчого комітету та ГО «Народна рада Івано-Франківської області» оголосили про продовження згаданого конкурсу, – розповідає голова ГО «Народна рада Івано-Франківської області» Володимир Веркалець. – Перший етап відбувся раніше, але достойних робіт на ньому представлено не було. На заході буде присутній батько Романа Гурика, а також запрошуємо студентів кафедри архітектури та дизайну, щоб вони запропонували власне бачення проекту».

  Стіну пам’яті планують створити на фасаді приміщення адмінбудівлі, там, де нині висять фотографії загиблих на Майдані. Ініціатори шукають меценатів та спонсорів, які допоможуть реалізувати проект. Крім того, мають намір запровадити призовий фонд і винагороду за перші три місця, хоча визначеної суми ще немає. Володимир Веркалець зазначає, що переможця обере конкурсна комісія і дуже сподівається, що молодь активно підтримає таку ідею і візьме участь у конкурсі, запропонує свої креативні ідеї.

   ГК

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150