Надвірнянські свободівці забезпечили військовослужбовців матеріально-технічними засобами та екіпіруванням

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Від самого початку військових дій на Донбасі активісти Надвірнянської районної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" займаються підтримкою військових, які перебувають в зоні АТО, особливо хлопців з Надвірнянщини.

  "У певний момент зрозумів, що саме організацією поставок продуктів, засобів захисту та инших речей нашим хлопцям у зону АТО, приношу найбільшу користь", – переконаний депутат-свободівець Олег Туєшин.

  Націоналіст розповів про потреби наших бійців на фронті, які сьогодні зросли вдвічі, адже попереду зима. Ми повинні перевести нашу армію з літнього сезону на зимовий, адже війна з Кремлем триває. Тільки із сильною армією перемога буде за нами.

  За сприяння голови Надвірнянської РДА свободівця Михайла Іваночка націоналісти забезпечили бійців, які повернулися із зони АТО, новим екіпіруванням.

  Свободівці допомогли військовим з с. Добротів, старшому лейтенанту міліції Іванищаку Андрію та старшині міліції Нагорняку Михайлу. Бійців забезпечили комплектами термобілизни, утепленими кепками, наколінниками, теплими шапками, рукавицями, банданами та камуфляжними футболками.

  Надвірнянці також доукомплектували екіпіруванням бійців 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії "Крук". Хлопцям надали бушлат, штани утеплені, 14 пар шкарпеток, 12 пар підстилок, 3 утеплені кепки, 7 камуфляжних футболок, флісовий светр, 7 комплектів термобілизни, 7 камуфляжних бандан, 7 утеплених шапок, кросівки, куртка М-65, ремінь розвантажувальний, камуфляж водонепроникний, 7 полум’язгашувачів та 7 пар рукавиць.

  Як запевнив Олег Туєшин, націоналісти і надалі будуть працювати в цьому напрямку, адже там служать сини нашого краю, які стоять на сторожі суверенітету Української держави й щодня ризикують власним життям задля його збереження.

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150