У Ворохті проведено презентацію проекту «Відповідальність починається з мене»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відповідно до обласної комплексної Програми «Молодь Прикарпаття» (2010-2015 роки), затвердженої рішенням сесії обласної ради 29-30 жовтня , у селищі Ворохта управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації проведено обласну підсумкову тематичну конференцію «Відповідальність починається з мене».

  У ній взяли участь представники структурних підрозділів у справах молоді і спорту райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лідери молодіжних громадських організацій. Із вітальним словом до учасників конференції звернувся начальник управління молоді і спорту ОДА Ростислав Микитюк.

  У ході конференції розглянуто проект Концепції Державної соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, здійснено аналіз діяльності молодіжних структур з питань профілактики негативних явищ \у молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя, організовано презентацію реалізації проектів Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», проведено навчання щодо написання і впровадження проектів із формування здорового способу життя серед молоді.

  За підсумками проведення обласного етапу Всеукраїнської акції подяками управління молоді і спорту облдержадміністрації відзначені структурні підрозділи у справах молоді та спорту Галицької, Городенківської і Коломийської райдержадміністрацій, виконавчого комітету Болехівської міської ради, а також Івано-Франківська обласна молодіжна громадська організація «Сильне покоління».

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150