В Івано-Франківську вимірювали артеріальний тиск та цукор в крові у рамках проекту “Зупинимо інсульт разом”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 14 листопада, в Івано-Франківську відбулися традиційні заходи "Майстерня здоров’я". Вони пройшли у рамках великого всеукраїнсього освітнього проекту "Зупинимо інсульт разом".

  В поліклініках міста, корпусах Медичного університету та на стометрівці біля Стоматкорпусу всі охочі могли виміряти рівень цукру в крові, перевірити артеріальний тиск та отримати кваліфіковану консультацію спеціалістів. Для цього там було організовано виїздні кабінети медичних фахівців. 

  За день вдалося оглянути близько 400 людей.

  Це відбувалося, щоб привернути увагу мешканців міста до того, що здоров’я кожного – це його особиста справа і відповідальність. Адже щороку в Україні реєструють більше ніж 100 тисяч випадків цієї хвороби, і близько 40% з них – стають летальними.

  "Пацієнт повинен піклуватися про своє здоров’я самостійно. Наприклад, дотримання заходів профілактики, правильне харчування та регулярне фізичне навантаження можуть значно знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань", – розповіла міський кардіолог Ольга Вербовська.

  Заходи проходять спільно з Івано-Франківським медичним університетом та за підтримки Центральної міської клінічної лікарні.

  Офіційним партнером проекту є фармацевтична компанія "Такеда Україна". Саме вона кожного року приймає активну участь у заходах щодо інформування населення про фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань. 

  Окрім Прикарпаття, в період з жовтня по грудень мобільна лабараторія відвідає ще 15 міст України.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150