Перша інформація про iPhone 7 з’явилася в мережі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  iPhone 7 отримає дисплей більший, ніж у iPhone 6. Про це повідомляється на ресурсі The International Business Times, який узагальнив наявну на даний момент неофіційну інформацію про наступне покоління смартфонів Apple.

  Згідно з даними ресурсу iPhone 7 отримає дисплей, який за розмірами буде більший, ніж у iPhone 6 Plus (5,5 дюймів по діагоналі). Крім того він матиме високу чіткість зображення, щоб уникнути помилки з iPhone 5, який програв по деталізації конкурентам. З фронтальної панелі зникне апаратна кнопка з датчиком відбитків пальців, зате вдосконалюються можливості навігації по інтерфейсу за допомогою сенсорного екрану, крім того очікується поява технології розпізнавання особи для розблокування апарату.

  Зазначимо, що перед виходом iPhone 5S деякі ЗМІ припускали, що сканер відбитків пальців буде інтегрований в екран. Чутки не підтвердилися, але буде дивно, якщо Apple вирішиться прибрати сканер зовсім.

  Ресурс iphone 7 update вважає, що екран смартфона Apple наступного покоління отримає сапфірове скло, яке міцніше, ніж покриття Gorilla glass. Корпус апарату може бути цілком виконаний з «рідкого металу», що дозволить зробити його більш міцним. Деякі користувачі поточних моделей iPhone 6 скаржилися, що вони гнуться, міцніші сплави допоможуть уникнути цього недоліку.

  Досить довгий час iPhone зберігають здатність камери в 8 мегапікселів. У наступному поколінні воно буде збільшено до 14. Також пристрій може отримати вбудований проектор, що приверне бізнес користувачів. Раніше таке рішення використовувалося в смартфоні Samsung Beam і планшеті Lenovo, однак Apple напевно придумає хід, додаткове ПЗ або приклад використання, які затьмарять першість корейської компанії в цьому питанні.

  ЗМІ пророкують iPhone 7 чотирьохядерний процесор, який в черговий раз значно обжене за продуктивностю попередників. Максимальний обсяг пам’яті подвоїться – до 256 гігабайт. Серед інших функцій очікується поліпшення якості зв’язку через мережі четвертого покоління, а також збільшення терміну роботи від батарей завдяки технологіям енергозбереження.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150