Автомобільний курйоз: Кортеж Обами зупинився на червоний

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кортеж президента США Барака Обами зупинився на Пенсільванія-авеню в центрі Вашингтона у відповідь на червоний сигнал світлофора, що загорівся. Про це в четвер, 20 листопада, повідомляє РІА Новини з посиланням на журналістів президентського пулу, які супроводжували главу Білого дому в короткій поїздці по столиці.

  Допитливі репортери звернули увагу, що водій службового автомобіля американського президента всякий раз чекав зеленого сигналу, поки возив свого високопоставленого пасажира на ланч і назад в резиденцію. Ділянка дороги, по якій пересувався Обама, рясніє світлофорами, що часто затримує потік автомобілів.

  Зазвичай для кортежу президента перекривають рух на вулицях. Цього разу здивування журналістів було настільки велике, що вони припустили наявність змін в правилах безпеки першої особи країни, однак, не отримали офіційних підтверджень цьому.

  Американський президент пересувається на особливій машині, що отримала власне ім’я – «Звір». Броньований лімузин, виготовлений концерном General Motors на платформі вантажного пікапа GMC TopKick – найбільш броньований і захищений у світі. Броня дверей (20 сантиметрів) і вікон (12 сантиметрів) витримують прямі постріли з великокаліберної зброї. «Звір» важить більше восьми тонн, його довжина 5,5 метрів.

  Автомобіль подорожує по світу разом зі своїм власником. Для його перевезення використовується спеціально обладнаний транспортний літак С-17 Globemaster. Крім того, в гаражі Обами є кілька копій «Звіра».

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150