Прикарпаття подарує Києву 24-метрову новорічну ялинку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На зимові свята головну новорічну площу країни прикрашатиме ялинка з Прикарпаття, а саме з Надвірнянського регіону.

  Про це на прес-конференції розповів голова ГО "Столичні ініціативи" Ігор Добруцький. Також він додав, що це була ініціатива мера – подарувати столиці новорічне дерево та подякував йому за це.

  "Ця ялинка, що стоятиме на Софіївській площі, вирощена на теренах Прикарпаття. Вона настільки красива, що я стояв біля неї зачарований. Хочу висловити вдячність за подарунок, на який так довго чекали кияни", – зазначив Ігор Добруцький.

  Ще не вирішено, як саме доставлятимуть ялинку до Києва. Адже її висота становить 24 метри і важить вона більше 12 тон. Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус запевнив, що допоможе з її транспортуванням територією області.

  "Якщо вся Європа може доставляти живі ялинки у свої столиці, то і Україна зможе", – переконаний голова ГО "Столичні ініціативи".

  На Софіївській площі ялинку встановлюватимуть спеціалісти з Івано-Франківська, адже в Києві за 23 роки це буде перша жива новорічна красуня.

  Щодо розмірів Франківської новорічної ялинки, то Віктор Анушкевичус запевнив, що місто не змагатиметься з Києвом й поставить менше новорічне дерево вистотою 20-22 метри. 

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150