Російський канал пустив в ефір фейкове відео з хлопчиком і оголеними чоловіками

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Російський канал "Россия 1" в ефірі показав фейкове відео про гей-пропаганду у країнах Заходу, де американському малюку нібито показують дитячу кімнату, обклеєну порнографічними малюнками.

  В ефірі програми "Специальный корреспондент" російські журналісти та запрошені гості обговорювали гей-паради у Європі та лякали глядачів непристойними малюнками, які нібито друкують у посібниках для дітей у країнах Заходу.

  Також російські журналісти продемонстрували відео, в якому батьки маленького хлопчика показують йому кімнату, обклеєну малюнками оголених чоловіків у непристойних позах.

  "Ерозія моралі, породжена за океаном, розмивання інституту шлюбу – Європа покірливо бере приклад у США. Невже так має виглядати дитяча?" – озвучив змонтоване відео ведучий програми.

  Насправді ж замість непристойних малюнків на оригінальному відео була дитяча іграшка. Ролик, використаний російським телеканалом, з’явився ще у 2012 році, як реклама компанії Fathead, що займається виготовленням наклейок для декору. В оригіналі цього відео на стіні в кімнаті хлопчика були не порнографічні картинки, а малюнок автомобіля.

  Викрили фейк російського каналу користувачі соцмереж.

  Так виглядає оригінал ролику, який опублікували ще два роки тому.

  Після оприлюднення рекламного ролику у мережі з’явилося багато пародій на нього. Саме один з них російські журналісти і використали в своїй передачі.

  Фейкове відео в сюжеті починається на 44 хвилині 50 секунді.
   

  ТСН

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150