В Івано-Франківську показали майстер-клас з приготування біф-стейку та шоколадного фондану (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вкотре Інститут туризму дивує оригінальними й практично орієнтованими, з одного боку, та цікавими для студентів – з іншого, позанавчальними заходами. Одними з них є започатковані з ініціативи директора Інституту туризму професора Володимира Великочого та організовані колективом кафедри готельно-ресторанної та курортної справи (завідувач кафедри – професор Володимир Клапчук) майстер-класи кулінарної майстерності.

  Черговий майстер-клас відбувся в Інституті туризму 26 листопада у навчально-виробничій лабораторії «Гастроательє». На майстер-класі були присутніми багато студентів та викладачів Інституту туризму. Велика кількість гостей мали змогу побачити приготування страв завдяки онлайн-трансляції в їдальні на першому поверсі Інституту туризму. Вдале проведення заходу забезпечили відмінні організаторські здібності кандидата економічних наук , доцента кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Лілії Лояк.

  Майстер-клас проводив досвідчений майстер кулінарної страви, шеф-кухар кулінарної майстерності «Комельфо» Інституту туризму Олег Прокопець. Асистували віртуозу студенти третього курсу напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа».

  Програма майстер-класу передбачала приготування біф-стейку під соусом з червоного вина та смаженою цибулею, а також шоколадного фондану з кулькою морозива та карамеллю. Присутні із неприхованим захопленням стежили за кожним рухом вправної роботи майстра, з-під рук якого один за одним на столі з’являлись справжні шедеври кулінарної майстерності. Чималим успіхом користувався й наступний пункт програми заходу – дегустація приготованих Олегом Прокопцем страв. М’ясні страви та десерти відзначались не лише апетитним естетичним виглядом, а й неповторно ніжним смаком.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150