Через аварійне відключення енергоблоку на Запорізькій АЕС в Івано-Франківській області пройдуть вимкнення електроенергії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Через аварійне відключення енергоблоку потужністю 1 тис. МВт на Запорізькій АЕС в Україні виник дефіцит потужностей в енергосистемі, який не покривається. Для збереження цілісності єдиної енергосистеми, по всій Україні та у Івано-Франківській області запроваджуються Графіки аварійних вимкнень електроенергії.

  Протягом наступних кількох годин електропостачання буде припинено для промислових споживачів області. Відповідна вказівка про вимкнення електропостачання надійшла до диспетчера ПАТ «Прикарпаттяобленерго» від диспетчера НЕК «Укренерго».

  Енергокомпанія закликає споживачів з розумінням поставитися до даної ситуації та звертається до побутових споживачів з проханням скоротити споживання електроенергії у години пікових навантажень. Прес-служба ПАТ  "Прикарпаттяобленерго" надаватиме інформацію про подальший перебіг подій. Детальніше можна дізнатися за телефоном кол-центру 0 800 50 40 20.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150