Американець пив по 10 банок «Кока-коли» в день протягом місяця заради експерименту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Житель Лос-Анджелеса Джордж Пріор (George Prior) протягом місяця випивав по десять банок «Кока-коли» в день, щоб подивитися, як це вплине на його здоров’я. Про це повідомляє The Daily Mirror. 50-річний чоловік уточнив, що його особливо цікавить вплив на організм надлишкових доз цукру, що міститься в напої.

  До моменту закінчення експерименту Пріор зазначив, що його вага збільшилася з 76 до 86 кілограмів. Артеріальний тиск чоловіка зріс з 129/77 до 145/96 міліметрів ртутного стовпа. Відзначається, що такі показники набагато вище норми. При них серйозно збільшується ризик серцевих захворювань та інсульту.

  Пріор розповів, що через деякий час у нього з’явилася стійка тяга до напою. Крім того, чоловік почав відчувати бажання з’їсти «щось солоденьке», чого раніше за собою не помічав. При цьому американець зазначив, що протягом місяця харчувався виключно стравами з низьким вмістом вуглеводів. У його раціон входило пісне м’ясо, овочі і ягоди.

  «Я пішов на цей експеримент, щоб змусити людей думати і говорити про те, скільки цукру вони їдять і наскільки це шкідливо», – розповів Пріор.

  У 100 грамах «Кока-Коли» міститься 10,2 грама цукру. Компанію не раз критикували за надмірну солодкість їх напоїв. На хвилі критики Coca-Cola на початку 2014 року випустила газовану воду Coca-Cola Life, вміст цукру в якій знижено на третину.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150