Головну ялинку Прикарпаття цього року прикрашатимуть кульки, зірки та бантики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Для забезпечення оформлення новорічного дерева, придбано 600 пластикових кульок синього та сірих кольорів, а також по 200 білих зірок та синіх і стріблястих бантів.

  Роботи з оздоблення Івано-Франківської новорічної ялинки тривають з 11 грудня, проте перший заступник міського голови Зіновій Фітель відзначив, що ще станом на вчора ялинка мала зовсім не святковий вигляд.

  Перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Василь Білик пояснив, що за цей час встановили існуючу та нову ілюмінацію. До кінця дня її встановлення планують завршити й розпочати оздоблення новорічними кулями та зірками.

  Також для оздоблення ялинки придбано 20 спадаючих вогнів та 10 герлянд для оздоблення кулястих кленів на пішохідній частині вулиці Незалежності – стометрівці.

  Окрім головної, прикрасять ще 6 ялинок – по дві на Вічевому майдані, Площі Ринок та вулиці Грушевського, біля будинку ОДА.

  Також перевірено та відремонтовано уже існуючу ілюмінацію міста.

  Загалом на новорічне оформлення міста витрачено 265 тисяч гривень. Це набагато менше, аніж попередні роки. Це можна пояснити тим, що комунальні підприємства надають свою опомогу безкоштовно.

  Пробний запуск ялинки відбудеться 18 грудня, о 17.00. А офіційне відкриття відбудеться 19 грудня о 18.00 в один час з головною новорічною ялинкою країни.

  Нагадаємо, новорічнку красуню до Франківська привезли з селища Вишківці Надвірнянського району. Висота її становить 23 метри, а вартість – понад 11 тисяч гривень.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150