«Два дні в Іловайську» покажуть в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 23 грудня, презентували документальний фільм військового репортера Руслана Ганущака "Два дні в Іловайську". Це ретроспектива подій чотирьохмісячної давності, вихід бійців Азову з Іловайська 20-21 серпня. Події відбувались у переддень так званого Іловайського котла.

  «Це фільм-хроніка, без закадрового тексту, з розмовами, які були на полі бою, з коментарем очевидців і командира, без коментарів зі сторони журналіста. Це відображення реальних подій, чиста правда", – розповідає автор фільму Руслан Ганущак. Він впевнений, що цікавитись фільмом будуть думаючі люди, які зроблять правильні висновки і розуміють, що триває війна, пише "Галицький кореспондент".

   

  Організаторами показу стала творча група журналістів полку Азов. Фільм тривалістю 26 хвилин, першу його версію змонтували тієї ж ночі, коли Азов виривався із Іловайська, другу перед презентацією в Нью-Йорку. Автор пояснює, раніше фільм не показували, бо міг зафіксувати людей, які потрапили в полон, аби їм не зашкодити хроніку вирішили показати пізніше, на широкий екран її не транслюватимуть. "Не треба інформацію викривляли, спеціально подавати, треба просто говорити правду, а моя зброя – це дві камери", – переконаний Ганущак.

  "Це фільм пам’яті героям Хомі та Аксьону, вони померли внаслідок проведеної в Іловайську операції, хочемо показати людям, хто насправді боронить Україну", – каже боєць "Азову" Іван Харків.

  На загал фільм "Два дні в Іловайську" покажуть 25 грудня о 15.20 в Люмєрі.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150