Китаєць у ковпаку Санта-Клауса з’їв 160 яєць

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Китаї один з найвідоміших учасників конкурсів з поїдання різних продуктів Пан Еджонг (Pan Yizhong) з’їв 160 яєць. Як пише The Telegraph, 46-річний чоловік почувається добре, він має намір продовжувати свої гастрономічні експерименти.

  У вівторок, 23 грудня, китаєць в ковпаку Санта-Клауса прийшов в один з ресторанів, розташованих в провінції Хунань на південному сході країни. За 40 хвилин він проковтнув 150 перепелиних і 10 курячих яєць.

  «Коли я відправив 160-е яйце в рот, я зрозумів, що мені набрид їх смак, саме тому я вирішив зупинитися. Я міг би проковтнути ще кілька. Я ніколи раніше не намагався з’їсти таку кількість яєць, проте я розумію, що це ще не межа», – розповів він.

  Раніше Пан Еджонг відзначився тим, що за 15 хвилин з’їв 147 пельменів і 40 порцій локшини. «Після цього я повернувся до нормального життя – я їм морозиво і приготоване на грилі м’ясо. Як учасник конкурсів, я маю намір дізнатися свої можливості в поїданні всіх видів продуктів харчування », – додав він.

  Китаєць Пан Еджонг може скласти конкуренцію американцеві Джої Чеснату – постійному учаснику і багаторазовому переможцю конкурсів на швидкісне поїдання різних страв. Наприкінці листопада житель каліфорнійського міста Сан-Хосе встановив новий світовий рекорд: чоловікові вдалося з’їсти 4,2 кілограма м’яса за 10 хвилин.

  У 2007 році він став чемпіоном світу з поїдання хот-догів. У наступні кілька років Честнату вдавалося поліпшувати свій результат. У 2013 році він з’їв 69 булочок з сосискою за 10 хвилин. Крім того, в 2012 році він здобув перемогу на чемпіонаті з поїдання курячих крилець.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150