У Івано-Франківську відкрили перший в Україні громадський ресторан “Urban Space 100”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   «Urban Space 100» – це перший в Україні громадський ресторан. Засновниками проекту виступили 100 меценатів, які вирішуватимуть, на які проекти розвитку міста направлять прибуток. Кожен зробив благодійний внесок у сумі 1000 доларів США. Відтак кошти було витрачено на відкриття закладу.

  «Urban Space 100» – це соціальне підприємство у форматі ресторану. Унікальність його полягає в тому, що прибуток направлятиметься винятково на реалізацію громадських проектів Івано-Франківська.

  «Власне, «Urban Space 100» буде використовуватися як відкритий майданчик для презентацій, обговорень міських ініціатив, проектів розвитку, вивчення досвіду міст світу та інших некомерційних заходів, відкритих для усіх містян», – зазначив Віктор Загреба, представник громадської організації "Тепле місто".

  За словами організаторів, окрім самого ресторану, в «Urban Space 100» функціонуватимуть також магазини дизайнерських речей, сувенірів і книг, будуть відбуватися кінопокази і концерти.

  На відкритті ресторану також проходила панельна дискусія на тему «Як розвивати громадський простір?», а ввечері у закладі зіграє гурт «Zapaska» – український дует, який виконує альтернативну поп-музику.

  ГК

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150