Командир військової частини вдячний прикарпатцям за переданий автомобіль

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Командир військової частини польової пошти В0927, що у Хмельницькій області, від імені командування та особового складу військової частини висловив щиру вдячність ініціативній групі підприємців Снятина за турботу та надання допомоги Збройним Силам України.

  • "У нинішніх складних умовах, які є зараз в Україні, українське військо істотно відчуває підтримку та турботу усіх верств населення. Впевнені, що спільними зусиллями небайдужих людей та армії ми зможемо досягти успіхів в обороноздатності нашої держави, захисті її суверенітету та територіальної цілісності, встановити мир та добробут в Україні", – йдеться у повідомленні командира, пише Курс.

  "Ваша допомога – це надзвичайно важлива і вагома підтримка військовій частині, а автомобіль, переданий нашій військовій частині, безперечно, підвищить її боєздатність та мобільність особового складу для виконання визначених завдань", – зазначається у повідомленні.

  Нагадаємо, що автомобіль "Мітцубісі Паджеро", який сьогодні з бойовою метою використовують наші захисники, серед яких і хлопці з Прикарпаття, було відправлено зі Снятина ще на початку грудня, завдяки небайдужості і вагомій фінансовій підтримці багатьох підприємців.

   

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150