Мер Івано-Франківська привітав мешканців та гостей міста з наступаючими святами

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус привітав мешканців та гостей міста з наступаючими святами.

  "Дорогі іванофранківці! Шановні гості нашого міста! Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Рік, що минає, виявився дуже важким як для кожного із нас, так і для нашої держави. Він приніс нам багато непорозумінь, труднощів, горя, подарував нам віру в майбутнє країни та біль від втрат, нові зустрічі й відкриття. Кожної родини торкнулися зимові революційні події, а ситуація на Сході України забрала не одне життя. 2014 рік приніс для кожного з нас стільки змін, як мабуть жодний інший, змінив погляди на життя кожного з нас.

  Історія вкотре ставить нас перед величезними випробуваннями. І український народ – доброзичливий і толерантний, – героїчно відстоює своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, демократію і верховенство права, моральність і духовність.

  Глибоко переконаний, що наша боротьба за волю і покладені за неї життя не будуть марними. Ми зуміємо об’єднатися і докласти максимум зусиль для подолання загального ворога, розв’язання усіх проблем і складних ситуацій. Вірю, що усі негаразди і прикрощі залишаться у Старому році, а Новий – повниться радістю, душевним теплом і щирими посмішками.

  Щиро дякую всім за плідну й наполегливу працю! Усі позитивні зміни у житті міста здійснюються за вашої безпосередньої участі та підтримки, дякую вам за це і впевнений у нашій подальшій співпраці.

  Найбільш за все, хочу побажати усім миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожній хаті! Без цього інші побажання не матимуть сенсу.

  Бажаю також усім віри в себе, віри в людей, віри в кожного з нас, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною! Віри у нашу перемогу!

  Хай у ніч перед сходом зорі над Вифлиємом душа відкриється для надії, добра та любові. І тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного з нас Божою благодаттю та благословенням!

  З Новим роком! З Різдвом Христовим!".

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150