Міліція вчить прикарпатців, як поводитися із піротехнікою

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Напередодні Нового 2015 року франківська міліція на своєму сайті надрукувала рекомендації, як поводитися під час святкування.

  "Міліція звертається із проханням не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтесь, що хтось може запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. І ніхто не може сказати, що після цього може статися", – йдеться у повідомленні.

  Під час святкування Нового Року люди часто використовують піротехнічні засоби. Тому франківська міліція просить батьків стежити за розвагами своїх дітей, не залишати їх без нагляду, адже вони можуть вигадати небезпечні ігри з вогнем, піротехнікою та іншими пожежонебезпечними приладами, які замість очікуваної радості можуть принести біду та призвести до жахливих наслідків.

  Щоб убезпечити себе, дотримуйтеся головних правил вибору і застосування піротехніки:
  – купуйте піротехнічні засоби лише у спеціалізованих магазинах, остерігайтесь продажу піротехніки з рук!
  – сертифікований продукт проходить кілька перевірок, отже, Ви можете бути впевнені в його якості, уважно читайте інструкцію! Не варто думати, що все гранично просто і легко!
  – використовуйте піротехніку тільки за призначенням і в допустимих місцях.

  Нагадаємо, що останні тижні в Україні відбувається антиагітація щодо феєрверку. Основна мета – пояснити громаді, що краще віддати гроші на АТО, ніж витратити їх на феєрверк.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150