Жителі міста Надвірна підтримали бійців в зоні АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Напередодні Водохреща до Надвірної повернулася група волонтерів-активістів, серед яких медпрацівник Євдокія Веприк, підприємці Ірина Дутчин та Василь Павлик, лікар Михайло Пилип`юк.

  Активісти здійснили чергову поїздку в зону проведення антитерористичної операції, під час якої відвідали блокпости, розміщені на території від Ізюма Харківської області до с. Піски поблизу м. Донецька, інформують у Надвірнянській райдержадміністрації. Для бійців 124-ої мотострілкової бригади волонтери доправили пристрій для миття автомобілів, придбаний за кошти жителя м. Чикаго (США) Олексія Веприка, для чоти "Карпатська Січ" привезли продукти харчування, медикаменти, генератори та пальне.

  До волонтерства також долучилося підприємство "Гаврилівські солодощі"( продукти харчування) та медичний персонал ЦРЛ, які готували кутю та ліпили вареники. Підприємці Надвірнянського продуктового ринку надали для бійців одноразовий посуд. Мешканці м. Надвірна Юрій Мушак, Ігор Баюрчак та Іван Міськевич забезпечили групу волонтерів пальним для здійснення поїздки. Працівниками НГВУ було виготовлено та передано бійцям на Сході України теплий одяг та "буржуйки".

   

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150