Як діяти у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагадує громадянам, як діяти у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів.

  Передусім варто пам’ятати про те, що при виявленні таких предметів забороняється перекладати чи перекочувати їх з одного місця на інше, нагрівати і вдаряти по них, намагатися розряджати і розбирати.

  Необхідно одразу повідомити про знахідку в оперативно-рятувальну службу, органи місцевої влади, міліцію, дирекцію підприємств, установ та організацій, на території яких виявлено вибухонебезпечний предмет. Обов’язково потрібно обгородити місце, де знаходяться вибухонебезпечний предмет, та організувати біля нього постійне чергування до прибуття представників відповідних служб.

  Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. В жодному разі не намагайтеся нічого робити самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків.

   

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150