Найстарша барменша на планеті померла у Великобританії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Великобританії на 101-му році життя померла найстаріша в світі жінка-бармен Доллі Севілл (Dolly Saville). Вона займалася своєю роботою за стійкою більше 74 років і померла 25 лютого 2015.

  Незадовго до початку Другої світової війни, в 1940 році, Доллі почала працювати в барі готелю «Червоний лев» (Red Lion Hotel) в місті Вендовер в графстві Бакінгемшир в центрі Англії. Як розповідала вона сама, спочатку її переповнювали погані передчуття у зв’язку з роботою в барі. «Я думала, що буду нервувати, неправильно давати здачу та інше, але потім втягнулася і мені навіть почало подобатися», – розповідала Доллі в інтерв’ю «Бі-Бі-Сі» в 2014 році, коли їй виповнилося сто років.

  Доллі Севілл згадувала, що, коли починала працювати, пінта пива коштувала всього вісім пенсів. При цьому, за її словами, незважаючи на постійно мінливі часи, вона завжди хотіла працювати і не думала про те, щоб піти на пенсію. «Мені подобається моя робота, мені подобаються люди, це підтримує мене на плаву, це краще, ніж просто сидіти і нічого не робити», – відзначала Севілл.

  В останні тижні перед смертю жінка продовжувала офіційно числитися в штаті бару, але вже не виконувала своїх прямих обов’язків.

  Севілл народилася в місті Ітон в графстві Беркшир на північний захід від Лондона. Вона кинула школу в 14 років і пішла працювати покоївкою. У 19 років вийшла заміж, у пари було двоє дітей. У Доллі Севілл після смерті залишилися три онуки, три правнука і один праправнук.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150