Івано-Франківськ – єдине місто в Україні, яке проведе заходи до Міжнародного Дня Догляду за Слухом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Згідно даних 2014 року 1,1 млрд. молодих людей в світі мають ризик втрати слуху внаслідок надмірного звуку. Більше 43 млн. людей віком 12-35 років страждають на втрату слуху, яка впливає на якість життя. Близько 50% слухають музику надмірної гучності, використовучи персональні аудіо пристрої (МР3 плеєри, телефони та ін.). А 40% молоді є під впливом потенційно-вражаючого впливу гучної музики в нічних клубах, барах, спортивних заходах.

  Згідно звіту Всесвітньої Організації Здоров’я (ВОЗ) станом на 2012 рік у світі більше 360 млн. людей (5.3 % від загального населення Землі) страждають на порушення слуху, яке впливає на щоденне життя. В Україні 5-8% населення страждає на порушення слуху. В 2025 році прогнозується, що 900 млн. будуть страждати на порушення слуху. З цих 900 млн. – 90 млн. жителі Європи.

  Саме тому третього березня в Івано-Франківську відбудеться офіційне відкриття Міжнародного Дня Догляду за Слухом, що проводиться з ініціативи Всесвітньої Організації Здоров’я.

  В його рамках передбачено проведення відкритих лекцій для всіх бажаючих з питань втрати слуху та можливостей лікування, скринінгу слуху в мобільній клініці, лекцій щодо впливу гучної музики на слух та шляхів попередження втрати слуху для школярів міста, про ще детально буде повідомлено від час відкриття.

  Ініціатор заходу: Всесвітня Організація Здоров’я. Організатори заходу: Навчально-практичний Центр Слуху Івано-Франківського Національного Медичного Університету в партнерстві з компанією Cochlear AG.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150