«Глорія Джинс» відновила виробництво одягу в Луганську

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Російський виробник одягу «Глорія Джинс» відновив роботу фабрики, зокрема виробництво одягу, в Луганську. У компанії стверджують, що вони почали сплачувати податки до бюджету терористичної «ЛНР». У церемонії відкриття фабрики разом із директором підприємства Наталією Донський взяв участь глава самопроголошеної «ЛНР» Ігор Плотницкий.

  Про це заявив голова ради директорів компанії Володимир Мельников, передає «Преса України».

  «Це трохи нагадує 90-ті роки, поки тут плутанина», – додав бізнесмен.

  Підкреслюється, що в Луганську фабрика не працювала на останні 7 місяців. Однак після перезапуску виробництва зараз на роботу вийшли близько 500 осіб з 1 700 працівників.

  Луганська фабрика працює за принципом виробничого хаба: на ній здійснюється більшість технологічних процесів. Заготовки везуться на фабрики-сателіти в Луганській області, готовий одяг повертається в хаб, де його доводять до передпродажного стану. Також на фабриці є оздоблювальні цехи. Йдеться про шовкографію та вишивку.

  Наголошується, що Володимир Мельников планує відновити виробництво ще на 7 фабриках у регіоні. Зокрема, у Білокуракиному, Красному Лучі, Рубіжному, Старобільську, Первомайську, Біловодську та Червонопартизанську. Всього на території України знаходяться 13 підприємств, які належать «Глорії Джинс».

  Крім того, за словами голова ради директорів компанії, зупинка частини виробництва в Україні через війну на Донбасі обійшлася компанії приблизно в 2 млрд рублів виручки. Адже луганські фабрики виробляли 12% від всієї продукції. Однак загальне зростання виручки дозволить «Глорії Джинс» виділити 1,5 млрд рублів на відновлення луганського пошиття.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150