Працівники медичних закладів Прикарпаття першочергово обслуговуватимуть учасників АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це йшлося під час чергового засідання обласного Координаційного комітету допомоги пораненим – антитерористичної операції. У його роботі взяв участь співголова комітету, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

  Як зазначила представниця департаменту охорони здоров’я ОДА Марія Бойко, учасники АТО, після повернення додому, проходитимуть обстеження під супроводом сімейних лікарів. Для них будуть створені клінічні протоколи. Окрім того, лікар відповідатиме за потреби всієї родини військовослужбовця, а саме за лікування та направлення дітей та членів його сім’ї на оздоровлення.

  У всіх медичних закладах області в реєстратурі працюватиме «єдине вікно» для обслуговування учасників АТО, через яке звертаються ветерани війни.

  Задля інформування у медичних закладах, де проходитимуть обстеження, лікування та реабілітацію бійці, обладнають відповідні стенди. Учасникам АТО проходити медогляд допомагатимуть санітари.

  На сьогодні, за словами Марії Бойко, фізіотерапевтичну реабілітацію бійці антитерористичної операції можуть проходити у Яблунівській районній лікарні, що на Косівщині.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150