Проїзд в франківських маршрутках коштуватиме 3 гривні 50 копійок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  3 квітня на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківська продовжили обговорення питання підвищення тарифів на проїзд у маршрутках.

  На початку засідання Віктор Анушкевичус повідомив, що жорсткої дискусії сьогодні не буде, адже все узгодили напередодні. Тому незабаром члени виконкому озвучать консолідоване рішення щодо тарифу. За словами Анушкевичуса, перевізники погодилися, що претензії до них обгрунтовані. 

  "Перевізники зобов’язані підписати додатковий договір і виконувати його умови. Хто не виконуватиме, врахують це в наступному конкурсі", – зазначив міський голова.

  Згодом він пояснив суть рішення, котре виносилося на голосування. У проекті рішення йдеться про підняття тарифу до 3 грн 50 копійок, який вступить в дію з дня підписання додаткового договору та опублікування доповнень та змін і доповнень до договору у газеті "Західний кур’єр".

  Однак для перевізників встановили пенвні вимоги – до 10 червня 2015 року вони повинні обладнати всі маршрутки GPS-трекерами та запровадити обілечування. Для тих, хто цього не зробить – тариф повернеться до 2 грн. А для тих, хто виконає ці умови, установлять тариф 4 грн. 

  О 13:40 члени МВК проголосували за це рішення.

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150