Люстраційна акція “Чистий четвер” у Івано-Франківську: як це було (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   9 квітня "Правий Сектор" влаштував у Івано-Франківську люстраційну акцію "Чистий четвер". Акцію вирішили провести у зв’язку з тим, що в області легалізували "Опозиційний блок". Активісти пройшлись маршем до обласної ради та висунули вимогу заборонити діяльність "антиукраїнських сил", а згодом – до управління юстиції, де хотіли заслухати головного начальника цього управління Василя Кавацюка. 

  Коли мітингувальники прийшли до управління юстиції, Василь Кавацюк не вийшов до них на вулицю. Після цього кілька десятків учасників ПС на чолі з керівником обласного осередку "Правого Сектору" Василем Абрамівом піднялися до нього в кабінет для розмови, в ході якої Василь Кавацюк сказав, що він не був ініціатором даного рішення. Вийти на вулицю Василь Кавацюк відмовився, після чого його силою витягнули на вулицю та кинули у сміттєвий бак із криками "Ганьба" та "Зрадник!".

  Далі його оточили та висунули вимогу написати заяву про звільнення. Чиновник відмовився, після чого активісти прийняли рішення провезти його у сміттєвому баку по місту. Від управління юстиції колона "Правого Сектору" вирушила до вокзалу, де кричала "Чемодан – вокзал – Росія!". На вул. Привокзальній на голову чиновника вилили банку зеленки, а на вул. Лепкого – закидали яйцями.

  Після цього його провезли по "стометрівці", у тому ж самому сміттєвому баку. Закінчилась акція на Вічевому Майдані, де активісти змусили Василя Кавацюка сісти у машину ПС, покликавши також міліціонера, і повезли в УМВС на вулицю Сахарова.

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 1,167 times, 1 visits today)
 • 180x150