Діти з Херсонщини відвідали Галицький національний парк

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перебуваючи в Галицькому районі, керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк разом з представниками місцевої влади побував у центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку, де на той час проводили екскурсію для дітей з Херсонщини.

  Впродовж спілкування поцікавився у гостей, чи задоволені умовами проживання, які місця встигли відвідати, що найбільше запам’яталося.

  «Хочу передати вам найкращі побажання від голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, − сказав школярам та їх наставникам Руслан Панасюк. − Розкажіть вдома про свої враження, про те, що на Прикарпатті живуть щирі, добрі люди, такі, як і у вас. Всі разом будемо дбати про Україну, бо вона в нас одна».

  Протягом десяти днів 28 дітей з Херсонської області проживали у родинах мешканців с. Крилос Галицького району. Як розповів директор загальноосвітньої сільської школи Василь Фіголь, херсонські школярі познайомилися зі своїми однолітками, відвідали музей Степана Бандери у Калуському районі, побували у Бурштині, взяли участь у спортивних змаганнях і ще мають намір поїхати на ГК «Буковель».

  «Вражень від Прикарпаття у нас дуже багато, − поділилася керівник групи, вчитель Олена Питомець. − Особливо запам’ятається те, як нас гостинно зустріли. Тепла, приємна атмосфера, діти кажуть, що задоволені».

  У свою чергу школярі з Прикарпаття матимуть змогу вже влітку побувати в Херсонській області.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150