Жителі Долинського району допомогли війську на три мільйони гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Така сума військового збору перерахована до Державного бюджету платниками податків Долинського району за січень – березень 2015 року. Про це повідомив заступник начальника Долинської ОДПІ Василь Петрушко. За його словами, найбільшими платниками цього платежу є підприємства та установи бюджетної сфери, а також підприємства нафтогазовидобувної промисловості.

  «У регіоні спостерігаються стабільні надходження податку на підтримку армії. Це не тільки дає змогу прогнозувати сплату цього збору на найближчу перспективу, а й бути упевненими, що сьогодні, у непростий для країни час, сплачені кошти підтримають обороноздатність нашої держави», – зазначив заступник начальника Долинської ОДПІ Василь Петрушко, пише "Галицький кореспондент".

  Одночасно він нагадав, що з 13 березня набрав чинності Закон України, яким внесено зміни до порядку сплати військового збору. Відповідно до його норм, відтепер підлягають оподаткуванню збором сума доходів, отриманих платником податку внаслідок так званого "пасивного доходу".

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150