Сім`я загиблого військовослужбовця Юрія Барана отримала його орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Івано-Франківську в Меморіальному сквері відбулася панахида за полеглими Героями, які віддали своє життя за незалежність Української держави.

  Вшанувати пам`ять національних борців за волю прийшли представники обласної та міської влади, духовенство, громадські та політичні діячі.

  В рамках відзначення Дня Героїв полеглих бійців пам`янули хвилиною скорботи, покладанням квітів та салютом шани. А сім`ї начальника штабу 5-го територіального батальйону оборони «Прикарпаття» Юрія Барана перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб вручив орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

  Слід зазначити, що високу державну нагороду майор Збройних Сил України Юрій Баран отримав посмертно за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

  За словами дружини Героя, Марії Баран, відрадно, що представники влади сьогодні не забувають своїх Героїв. Вагому підтримку сім`ї Юрія Барана надають і бойові побратими, адже у родині залишилися малесенькі діти.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150