Головний архітектор Франківська підтримав проект парклетів, – Юрій Филюк

 • 180x150
 • Опубліковано:

  4 червня о 19:00 в Івано-Франківську відбулась презентація проекту парклетів. Захід відбувся в громадському ресторані Urban Space 100, про яку раніше писав Стик. Парклет – це продовження пішохідної зони, перетворення паркомісця в громадський простір для людей.

  "Ми плануємо створити парклет в районі ресторану Urban Space 100, і подивитися – як на нього реагуватимуть люди. Також ми зацікавлені у встановленні велопарковочних місць, озеленення. Є велика віра в те, що це сприйметься соціумом, а влада підключиться та не буде нам в цьому перешкоджати. Особисто мене надихає сам процес. Сьогодні в нас презентація, а 6-7 червня разом із архітекторами та дизайнерами проектуватимемо ці парклети. Всі, хто має з цього првиоду якісь думки та ідеї – просимо долучатися", – зазначила Анна Пашинська, архітектор та активіст "Теплого міста".

  Також вона розповіла, коли будуть здійснюватись роботи по монтажу парклетів

  "Через тиждень, 13-14 червня, ми будемо працювати – тож приносьте свої інструменти. Це буде своєрідний фестиваль дизайну та будівництва. Ми покажемо, як зробити щось руками для свого міста", – додала вона.

  Ідейний натхненник "Теплого міста" Юрій Филюк, в свою чергу, розповів про деталі реалізації проекту та узгодження його із владою.

  "Головний архітектор міста підтримав наш проект, попередньо ми це узгодили – але він частково зачіпатиме проїжджу частину, тож потрібне погодження "дорожників". Крім того, влада може дати дозвіл лише на готовий проект – а проектування у нас заплановане на 6-7 червня. Тож ми спершу змайструємо парклети, а вже потім будемо отримувати дозволи та встановлювати їх", – прокоментував він.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150