Франківці їздитимуть у маршрутках по-новому (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   9 червня о 9:30 в Івано-Франківську презентували зміни в роботі громадського транспорту. Серед них – обов’язкове обілечування пасажирів, водійська форма та GPS-моніторинг руху маршруток, доступний кожному пасажиру. З 10 червня всі ці речі з’являться у франківських маршрутних автобусах, а вартість проїзду виросте до 4 грн.

  "Існують певні умови для перевізників, які хочуть підняти тариф до 4 грн – адже ми повинні отримати взамін підвищену якість послуг. Мешканці найбільше скаржилися на те, що більшість автобусів порушують графік, швидше з’їжджають і так далі. Єдиним інструментом контролю є система GPS-моніторингу, яка даватиме нам повну картину – хто не виконав визначену кількість рейсів, хто швидше з’їхав та інших порушень. Також на сьогодні відсутній чіткий облік пасажиропотоку, відповідно, в нас є накладання маршрутів. А ще в нашому місті не було квитків – а це, як ви знаєте, своєрідний страховий поліс в разі виникнення якихось надзвичайних ситуацій, який свідчить, що людина дійсно їхала в тому автобусі", – розпочав презентацію Михайло Смушак, директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

  Далі чиновник детальніше пояснив, в якому випадку водії матимуть право вимагати 4 грн за проїзд, а в якому – ні.

  "235 автобусів із 260 до завтра будуть в системі GPS-моніторингу. Також ми розповсюдимо сім мільйонів квитків – серед тих перевізників, які встановили цю систему. І основним мірилом того, що водій має право з вас брати по 4 грн, буде саме квиток (а також наявність форми в водія) – в іншому разі сміливо давайте йому тільки дві гривні. Процес по реформуванню транспорту, який ми розпочали, є дуже непростим", – зазначив Михайло Смушак.

  Після цього була презентована система GPS-моніторингу, квиток та форма водія. Про них ви зможете прочитати у наступних публікаціях, а наразі пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150