Як працюватиме система GPS-моніторингу руху маршруток (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 червня о 9:30 в Івано-Франківську презентували зміни в роботі громадського транспорту, про які раніше писав Стик

  На презентації виступив комерційний директор ПП "Автоімідж" Андрій Уминський, який розповів про подробиці роботи системи GPS-моніторингу та особливості користування нею для мешканців міста.

  "Система GPS-моніторингу працює так. В маршрутних автобусах установлені наші прилади, що приймають сигнал із супутника, визначають своє розміщення і по сотовій мережі передають інформацію на сервер. Мешканці міста можуть отримувати з цього сервера дані про місцеположення маршруток, а диспетчери – всю статистику, і на основі її формувати звіти. Сам GPS-прилад – невеликого розміру, він дуже просто установлюється в "торпеду" автомобіля", – розповів Андрій Уминський.

  Сайт, де можна буде слідкувати за рухом маршруток – iv-frankivsk.dozor-gps.com.ua. Заходячи на нього, пасажири зможуть точно побачити, коли приїде найближчий автобус – і вирішити, коли зручніше прийти на зупинку. 

  "До пристрою можна також підключити датчик пасажиропотоку. Тобто можна буде порахувати, скільки пасажирів зайшло та вийшло в транспортний засіб, а також середню пасажиронагрузку на зупинку. Ще можна встановити автоматичний інформатор про зупинки, що озвучуватиме теперішню та наступну зупинки, а також маршрут руху назовні. Тобто, підходячи до зупинки, транспортний засіб "говоритиме", за який маршрутом рухається. Це сильно допоможе людям, що погано бачать – вони одразу знатимуть, коли сідати в автобус, коли вийти або пересісти", – додав Андрій Уминський.

   

   

   

  (Visited 99 times, 1 visits today)
 • 180x150