В Івано-Франківську можуть з’явитися сучасні зупинки з електронними табло, камерами та вай-фаєм

 • 180x150
 • Опубліковано:

   9 червня о 9:30 в Івано-Франківську презентували зміни в роботі громадського транспорту, про які раніше писав Стик.

  На презентації виступив комерційний директор ПП "Автоімідж" Андрій Уминський, який розповів про сучасні зупинки з електронними табло, відеокамерами та вай-фаєм, що можуть невдовзі з’явитися в Івано-Франківську.

  "Для мешканців міста, в яких немає доступу до інтернету на телефонах, встановлять ось таке електронне табло. На ньому буде видно номер маршруту, що йде через цю зупинку, і прогноз часу його прибуття. Окрім того, в табло буде встановлена камера, що слідкуватиме за зупинкою – це допоможе підтримувати правопорядок у місті", – розповів Андрій Уминський.

  Він також показав приклад житомирської зупинки, в яку все це вже вмонтовано, та висловив надію, що такі з часом з’являться в Івано-Франківську.

  "Ми сподіваємось на подальшу співпрацю, у нас є проект зупинки з вмонтованим табло, і ми будемо раді побудувати такі в вашому місті. Це прозора зупинка, дуже схожа на ті, що встановлені в Європі, а також у деяких містах України. Ці зупинки будуть обладнані роутерами. Якщо ми знайдемо провайдера, який погодиться безкоштовно підвести інтернет – а я сподіваюсь, що знайдемо – то в місцях установки зупиночних павільйонів мешканці міста отримають можливість користуватись безкоштовним вай-фаєм", – додав Андрій Уминський.

   

   

   

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150