Прикарпатський університет відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Йон Ельведал Фредріксен

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У рамках офіційного візиту до Івано-Франківської області 9 червня 2015 року університет відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Йон Ельведал Фредріксен. Під час відвідин відбулася зустріч норвезького гостя з представниками ректорату закладу, професорсько-викладацького складу та працівниками загальноуніверситетських служб.

  У ході зустрічі ректор університету, професор Ігор Цепенда подякував Надзвичайному і Повноважному послу Норвегії в Україні Йону Ельведалу Фредріксену за візит і висловив зацікавленість у співпраці з норвезькими вищими навчальними закладами у рамках спільних проектів, використанні навчальної бази. Також Ігор Цепенда ознайомив почесного гостя з освітніми традиціями та науковими здобутками нашого університету.

  Під час зустрічі відбулася презентація основних проектів, над якими зараз працює університет, а саме: проект "Термоелектричні матеріали та пристрої для енергоощадження та підвищення безпеки" наукової програми НАТО "Наука заради миру та безпеки" та Міжнародний проект відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван.

  Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Йон Ельведал Фредріксен зазначив, що норвезькі університети сьогодні мають спільні проекти з українськими вищими навчальним закладами у сфері освіти і висловив зацікавленість щодо співпраці у наукових проектах.

   

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150