Туристи зможуть подорожувати Прикарпаттям з GPS-гідом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 15 червня, в Івано-Франківську говорили про досвід впровадження інноваційних технологій в туристичній галузі області.

  "Одна з найновіших розробок – це впровадження ІТ-технологій. Наша компанія розробила GPS-гід, за допомогою якого, не виходячи з автобуса туристи зможуть прослухати екскурсію про ту чи іншу місцевісті без екскурсовода. Адже електронний гід зробить це за нього", – розповів керівник туроператора "П’ята стихія" Володимир Мазур, які власне й розробили електронний гід.

  Це власна розробка компанії, яку розробляли близько року й програма вже має досвід впровадження, зокрема й у Івано-Франківській області. Такі екскурсії проводилися в санаторії "Черче".

  "На великих турстичних об’єктах є власні екскурсоводи. Але ж є десятки місць, які варто відвідати в районі, проте про них ніхто не знає. Ми розробили електронний гід для популяризації цих маршрутів", – зазначив Мазур.

  GPS-гід встановлюється на будь який телефон, що працює на Андроїді. Й фірма вже готова обговорити з туроператорами міста питання співпраці.

  До слова, вже розроблено понад 300 турів по Україні, де можна використовувати електронні гіди.

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150